Momentálně si náš web prohlížíte v mobilní aplikaci Facebooku. Pro plnou funkčnost našich stránek Vám doporučujeme otevřít náš web ve vašem oblíbeném webovém prohlížeči.

Stačí kliknout na symbol v pravém horním rohu vaší obrazovky a vybrat možnost Otevřít v aplikaci.

Zavřít

Výzvy 211

Užijte si západ slunce.

Naplánujte si jako cíl vaší podvečerní procházky pěknou vyhlídku...,

zbývá 2 dny 6 hodin

odkud je vidět západ slunce. Nechte na sebe působit sluneční paprsky, dokud se slunce zcela neschová za horizont. Uvidíte, že budete domů odcházet s úsměvem na tváři.

Víte, že endorfin (hormon štěstí), který se do krve vyplavuje při pohybu a jakýchkoliv příjemných aktivitách, ulevuje od bolesti?

Jezte pravidelně.

Zkuste alespoň tři dny dodržet rozvrh 5 jídel:

zbývá 2 dny 6 hodin

 snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře. Kila půjdou dolů, energie nahoru. Tedy pokud nebudete kombinovat párky, dorty a limonády. :-)

Víte, že když budete jíst pravidelně přes den, nebudete mít tendenci se přejídat večer, a nutit tak tělo zpracovávat živiny v noci? Trávení naše tělo zaměstnává a narušuje tak celkovou regeneraci během spánku.

Udělejte si pořádek.

Máte doma místo, kde vládne chaos?

zbývá 2 dny 6 hodin

Teď je ten pravý čas na úklid garáže, půdy nebo skříně, do které se už nic nevejde. Uvidíte, že odvedená práce vám přinese nejen dobrou náladu, ale splníte další výzvu 211. Mimochodem takový tanec s mopem může být docela osvěžující fyzická aktivita. :-)

Víte, že nepořádek v bytě způsobuje napětí ve vztazích a negativní emoce? Neuklizený domov může dokonce svědčit o psychických problémech.

Procvičte svůj mozek.

Vyluštěte alespoň jednu křížovku nebo sudoku.

zbývá 2 dny 6 hodin

Procvičovat mozkové závity je stejně důležité jako protahovat svaly.

Víte, že procvičovat mozek můžete třeba i tím, že si zkusíte vyčistit zuby druhou rukou, pojedete do práce jinou cestou nebo se budete snažit dělat více činností najednou?

Vydejte se na výšlap.

Zdolejte kopec, který je vysoký alespoň 211 metrů.

zbývá 2 dny 6 hodin

Ať už pokoříte Sněžku nebo Kobylí vrch, určitě si užijete čerstvý vzduch a možná i krásný výhled. 

Víte, že svěží ovzduší stimuluje množství kyslíku v krvi a v mozku? Tím zlepšuje paměť a veškeré mentální funkce.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.

Další informace